عنوان مقاله : نحوه ی رنک بندی بازیکنان CS:GO

نحوه ی رنک بندی بازیکنان CS:GO

نحوه ی رنک بندی بازیکنان CS:GO

 

 

 

نحوه ی رنک بندی بازیکنان CS:GO

 

نحوه ی رنک بندی بازیکنان CS:GO …. رتبه بندی سیستم CS:GO یک راه عالی برای ارزیابی مهارت های خود در مقایسه با دیگر بازیکنان در مسابقه رقابتی است.

 

 

رنک های بازیکنان کانتر استراک ۲ از نوب ها (تازه وارد ها) تا الیت ( نخبه ها) متغیر است. و تا زمانی که شما آن را بازی کنید، می توانید هیجانات آن را حس کنید. وقتی رنک شما بالاتر مرود ، بازی را بیستر احساس می کنید. نوب ها به بازی شما لطمه می زنند، نخبه ها می توانند با مهارتشان شما را تحقیر کنند.

 

مهم نیست که چه رنکی داشته باشید یا بقیه بازیکنان مسابقه شما چقدر خوب هستند. دو چیز قطعی است: شما می خواهید زمانی را صرف کسب امتیاز بهتر در بازی کنید. و رتبه ی خود را برای تجربه لذت بخش در CS:GO بهبود بخشید.

 

 

چگونه رنک به دست بیاوریم؟

 

محدوده level system از ۱ تا ۴۰ متغیر است. و تنها به عنوان یک سیستم پاداش برای دریافت cosmetic skin drops و مدال ها استفاده می شود.

 

هنگامی که شما به اندازه کافی بازی کردید، رنگ این مدال ها برای هر ۴۰ بار در سال تغییر می کنند، مانند اعتبار Call of Duty. 

برای باز کردن رقابت competitive Matchmaking ، ابتدا باید با بازی کردن هر یک از مود های بازی ایجاد شده به وسیله درجه بندی Casual, Arms Race, Demolition,  یا Deathmatch به level 2 برسید، رسیدن به level دوم به شما امکان دسترسی به Matchmaking را میدهد.

 

رتبه ی شما نمایش داده نمی شود تا وقتی که ۱۰ مچ را برنده شوید. شما در بازی هایی با بازیکنان از رده های مختلف قرار می گیرید، اما به طور کلی بازی از سطح پایین شروع می شود تا حداقل در نیمه ی راه تا بازیکانان پیشرفت کنند.

 

از آنجا که شما در یک حساب کاربری جدید بازی می کنید، تا زمانی که به دهم برسید، به دو برنده رقابتی در هر روز محدود می شوید.

با فرض اینکه شما قادر به دستیابی به دو برنده در روز هستید، رنک شما باید در روز پنجم بازی در Matchmaking به شما داده شود. هنگامی که شما ۱۰ مسابقه رقابتی را برنده شوید، در آن زمان به شما رنک داده خواهد شد.

 

هنگامی که شما خط خود را به دست آورده اید، رتبه شما تحت عنوان نام کاربری در صفحه شروع بازی در سمت راست نام کاربری در رتبه بندی match نمایش داده می شود. شما فقط می توانید رتبه هم تیمی های خود را مشاهده کنید.

 

 

رنک ها چه چیزی هستند؟

 

سلسله مراتب بازیکنان شامل ۱۸ رتبه است که هر کدام از رتبه ها ماهر تر از قبلی است. رتبه ها از پایین به بالا به ترتیب زیر هستند:

 

Silver I (S1)
Silver II (S2)
Silver III (S3)
Silver IV (S4)
Silver Elite (SE)
Silver Elite Master (SEM)
Gold Nova I (GN1)
Gold Nova II (GN2)
Gold Nova III (GN3)
Gold Nova Master (GNM/GN4)
Master Guardian I (MG/MG1)
Master Guardian II (MG2)
Master Guardian Elite (MGE)
Distinguished Master Guardian (DMG)
Legendary Eagle (LE)
Legendary Eagle Master (LEM)
Supreme Master First Class (SMFC)
The Global Elite (GE).

 

 

منظور از رنک من چیست؟

 

silver در پایین زنجیره قرار دارد؛ این رتبه ای است که بازیکنان تازه شروع به کار می کنند.

 

Novas در وسط منحنی قرار دارد، آنها شروع به یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد بازی، مانند economy, spray patterns, smokes, pop-flashes و غیره می کنند.

 

Master Guardian اگر در این رده قرار دارید، معمولا بازیکنان پیشرفته تری هستید.

 

هر چیزی که بالای DMG  باشد ( از LE  تا GE) نخبگان Counter-Strike هستند. این بازیکنان راه های بسیار بسیار خوبی برای کشتن شما دارند.

 

 

همانطور که در رنک ها می بینید، هر بازیکنی که اطلاعات خوبی داشته باشد، ممکن است آن طور به نظر برسد که تقلب (چیت) می کنند. پس رنک را نادیده نگیرید و از آن برای انگیزه ایی برای بازی بهتر استفاده کنید.

 

 

چگونه رنک خود را بالا ببریم؟

 

ارتقا رنک شما بسیار ابتدایی است:  اگر شما بازی های کافی را برنده شوید، رنک شما بالا میرود. از دست دادن بازیها، رنک شما را از بین می برد.

اساسا،در سیستم رتبه بندی این بازی الگوریتی وجود دارد، این الگوریتم  استعداد مهارت بازیکن را بر اساس نفوذ اطراف خود و همچنین اینکه آیا تیمشان برنده می شود، ارزیابی می کند.

عواملی مانند کشتن، کشته شدن، MVP ها ، همکاری ، آسیب رساندن و bomb plants بر روی یک مقدار عددی مخفی تاثیر می گذارند که موقعیت شما را در یک رتبه تعیین می کند.

مقدار کشته شدن شما اهمستی ندارد، مهم این است که تیم شما بازی را برنده شود.

 

 

چگونه رتبه خود را به طور مرتب بالا ببریم؟

 

بهترین راه برای رتبه بندی در یک دوره کوتاه مدت، این است که با بازیکنان که اهداف مشترک دارند، بازی کنند. بازیکنانی که با سایر بازیکنان جدی پیوسته اند بیشتر احتمال دارد که پیروزی داشته باشند و حتی بازی را از پنج بازیکن که به طور انفرادی هستند، برده باشند.  بهترین راه برای پیدا کردن بازیکنان جدی دیگر این است که با بازیکنان پرشور دیگر در سرورهای محلی یا سایت های دیگر دوست باشید.

 

و در آخر … رتبه شما اهمیت زیادی ندارد، این فقط یک نام دلخواه است که بازی شما را برای بازیکنان دیگر تعریف می کند. اگر به جای برنده شدن در مورد مبارزه بیشتر تمرکز کنید، رتبه بندی شما به صورت یکپارچه بالا می رود.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *