عنوان مقاله : معرفی بازی و برنامه اندروید شماره ۲۷

معرفی بازی و برنامه اندروید شماره ۲۷

معرفی بازی و برنامه اندروید شماره ۲۷

 

 

 

 

 

 

معرفی بازی و برنامه اندروید شماره ۲۷

 

 

 

 

معرفی بازی و برنامه اندروید شماره ۲۷….

با معرفی بازی و برنامه اندروید شماره ۲۷ در  خدمت شما دوستان هستیم….

 

 

 

OAO2

 

 

 

 

بازی‌های ساده که بتوان آن‌ها را در هر زمان و مکانی تجربه کرد،‌ محبوبیت بالایی در پلتفرم موبایل دارند و OAO2 هم دقیقا یکی از همین دست بازی‌ها است. در این بازی شاهد یک موجود سیاه رنگ در وسط صفحه بازی هستیم که هدف شما، پرتاب یک سری توپ به سمت بدن این موجود است. توپ‌ها پس از پرتاب، با کمی فاصله به وسیله یک طناب به بدن موجود وصل می‌شوند و باید سعی کنید توپ بعدی را به شکلی پرتاب کنید که به توپ‌های قبلی برخورد نداشته باشد. با اینکه در مراحل اول، چرخش موجود یک ریتم ثابت داشته و از سرعت یکسانی هم برخوردار است، شاید خیلی در تجربه بازی به مشکل نخورید؛ با این حال به مرور زمان این ریتم ثابت دچار تغییر می‌شود و همین مساله به‌علاوه بیش‌تر شدن تعداد توپ‌ها، کار را برای‌تان سخت خواهد کرد. برای مثال ممکن است با دقت برای شلیک توپ بعدی‌تان برنامه‌ریزی کرده باشید که ناگهان سرعت چرخش کم‌تر یا بیش‌تر شود و همه برنامه‌های شما را به هم بریزد. همین کافی است تا در پرتاب اشتباه کرده و مجبور شوید مرحله را از ابتدا تکرار کنید.

در مجموع OAO2 جزو بازی‌های اعتیاد‌آور موبایل است که مخصوصا زمانی که در حال تردد با مترو یا اتوبوس هستید و وقت آزاد دارید، از تجربه آن لذت خواهید برد.

 

 

 

 

ChronoBob

 

 

 

 

ChronoBob یک بازی انحصاری آیفون در سبک ماجرایی است که در آن، شخصیتی به نام کرونوباب را کنترل می‌کنید. هدف این شخصیت جمع‌آوری کرم‌های شب‌تاب و الماس است که از آن‌ها برای کمک به سگ خودش استفاده می‌کند. بازی در مجموع ۹۶ مرحله دارد که در چهار محیط مختلف پی‌ریزی شده‌اند؛ محیط‌هایی که هرکدام از نظر بصری، با محیط‌های دیگر متفاوت هستند. در هر مرحله از بازی ChronoBob، شما دو دقیقه زمان برای جمع‌آوری کرم‌های شب‌تاب و الماس‌ها دارید و البته در صورتی که بخواهید مراحل را اصطلاحا سه ستاره کنید و تمام پاداش ممکن آن را بگیرید، باید آن‌ها را در زمان کم‌تری هم به پایان برسانید.

این بازی همچنین مکانیزم‌های کنترل جالبی هم دارد و شخصیت کرونوباب، در واقع روی یک سری چرخ‌دنده قرار می‌گیرد که شما اول باید زاویه این چرخ‌دنده‌ها و زاویه پرش شخصیت اصلی را تنظیم کرده و سپس در زمان درست، کلید پرش را فشار دهید تا بتوانید اهداف‌تان را شکار کنید. پس از اینکه تمامی کرم‌های شب‌تاب و الماس‌های موجود در یک مرحله را جمع‌آوری کردید، یک پورتال باز می‌شود که هدایت‌کننده شما به مرحله بعدی بازی است. ChronoBob به صورت رایگان منتشر شده و از خرید‌های درون برنامه‌ای هم پشتیبانی می‌کند.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *