عنوان مقاله : یادگیری اکسل ۲۰۱۰ : ایجاد برگه (Worksheet)

یادگیری اکسل ۲۰۱۰ : ایجاد برگه (Worksheet)

یادگیری اکسل ۲۰۱۰ : ایجاد برگه (Worksheet)

 

 

 

 

یادگیری اکسل ۲۰۱۰ : ایجاد برگه (Worksheet)

 

 

 

یادگیری اکسل ۲۰۱۰ : ایجاد برگه (Worksheet)…

 

ایجاد یک صفحه جدید

 

وقتی مایکروسافت اکسل را شروع می کنید، سه صفحه جدید خالی همیشه باز می شود.  اگر شما می خواهید یک صفحه جدید را ایجاد کنید در حالی که شما در یک صفحه کار می کنید، یا شما یک کار را در حال حاضر باز کردید و می خواهید یک کار برگزیده جدید را شروع کنید، در زیر مراحل چگونگی ایجاد یک برگه جدید را خواهیم دید.

 

مرحله ۱ – بر روی نام Sheet راست کلیک کرده و گزینه Insert را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

مرحله ۲ – حالا در بخش Insert ،گزینه ی Worksheet را انتخاب کنید که از برگه general انتخاب شده است. بر روی Ok کلیک کنید.

حالا شما باید برگه ی خالی خود را همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده آماده داشته باشید تا متن خود را تایپ کنید.

شما می توانید از short cut برای ایجاد یک برگه ی خالی در هر زمان استفاده کنید. با استفاده از کلید های Shift + F11  یک برگه خالی جدید شبیه به برگه بالا باز کنید.

وقتی مایکروسافت اکسل را شروع می کنید، سه صفحه جدید خالی همیشه باز می شود.  اگر شما می خواهید یک صفحه جدید را ایجاد کنید در حالی که شما در یک صفحه کار می کنید، یا شما یک کار را در حال حاضر باز کردید و می خواهید یک کار برگزیده جدید را شروع کنید، در زیر مراحل چگونگی ایجاد یک برگه جدید را خواهیم دید. وقتی مایکروسافت اکسل را شروع می کنید، سه صفحه جدید خالی همیشه باز می شود.  اگر شما می خواهید یک صفحه جدید را ایجاد کنید در حالی که شما در یک صفحه کار می کنید، یا شما یک کار را در حال حاضر باز کردید و می خواهید یک کار برگزیده جدید را شروع کنید، در زیر مراحل چگونگی ایجاد یک برگه جدید را خواهیم دید.وقتی مایکروسافت اکسل را شروع می کنید، سه صفحه جدید خالی همیشه باز می شود.  اگر شما می خواهید یک صفحه جدید را ایجاد کنید در حالی که شما در یک صفحه کار می کنید، یا شما یک کار را در حال حاضر باز کردید و می خواهید یک کار برگزیده جدید را شروع کنید، در زیر مراحل چگونگی ایجاد یک برگه جدید را خواهیم دید.

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *