عنوان مقاله : چگونه پسوورد فراموش شده یاهو را برگردانیم

چگونه پسوورد فراموش شده یاهو را برگردانیم

چگونه پسوورد فراموش شده یاهو را برگردانیم

 

 

 

 

 

چگونه پسوورد فراموش شده یاهو را برگردانیم

 

 

 

 

 

چگونه پسوورد فراموش شده یاهو را برگردانیم…

اگر از password manager استفاده نمی کنید، به یاد آوردن پسوورد می تواند بسیار مشکل باشد. اگر رمز عبور یاهو را فراموش کرده اید، نمیتوانید همان رمز عبور را بازیابی کنید، اما عوض کردن پسوورد به یک پسوورد جدید کار آسانی است.

 

به سایت yahoo.com بروید و سپس روی دکمه «Sign In» واقع در بالای صفحه کلیک کنید.

 

 

 

بعد، روی لینک «Trouble Signing In» کلیک کنید.

 آدرس ایمیل یاهو قبلی یا شماره تلفن مورد استفاده برای ثبت نام را وارد کنید و سپس روی دکمه “Continue” کلیک کنید. اگر از یک آدرس ایمیل استفاده می کنید، یک پیام با یک لینک دریافت می کنید که می توانید برای ایجاد یک رمز عبور جدید کلیک کنید. اگر از یک شماره تلفن استفاده می کنید، قبل از اینکه به آن قسمت بروید، چند گام اضافی وجود دارد…

روی دکمه “Yes, Text Me An Account Key” کلیک کنید.

اگر دیگر به آن شماره تلفن دسترسی ندارید، و شما قبلا یک ایمیل یا شماره تلفن دیگر بازیابی را تنظیم کرده اید، سپس روی دکمه «مI Don’t Have Access To This Phone» را کلیک کنید. یاهو کلید را به گزینه بازیابی دیگر شما ارسال می کند.

پس از دریافت متن / ایمیل، کد را در قسمت ارائه شده وارد کنید و سپس دکمه «Verify» را کلیک کنید.

این در واقع شما را وارد سایت میکند و شما فقط می توانید در سایت ادامه دهید. اما بر روی “Create a New Password” کلیک کنید تا رمزتان را تغییر دهید.
شما ممکن است نیاز به این داشته باشید که یک کادر reCAPTCHA را برای اثبات اینکه شما انسان هستید وارد کنید. پس از انجام این کار، روی دکمه “Continue” کلیک کنید.
صفحه بعدی نیاز به ایجاد یک رمز جدید برای حساب کاربری خود دارید (مطمئن شوید که از یک رمز عبور قوی استفاده می کنید). پس از تایپ و تایید پسوورد جدید خود، روی دکمه «Continue» کلیک کنید.
ایجاد یک گذرواژه جدید به طور خودکار از همه دستگاههای دیگر که به دلیل امنیت به این حساب مرتبط شده است، به شما اعلام می کند. بنابراین، مجددا باید در دستگاههای دیگر با استفاده از گذرواژه جدید خود وارد شوید.

 

در نهایت اگر شما هیچ حساب بازیابی اضافی مرتبط با حساب خود در دستگها های دیگر ندارید، از شما خواسته می شود که یک ایمیل ثانویه یا شماره تلفن اضافه کنید. این فقط در صورتی است که شما دسترسی به ایمیل یا شماره تلفن اصلی خود را از دست بدهید و نیاز دارید که در آینده دوباره رمز خود را بازیابی کنید. پس از اضافه کردن اطلاعات، روی دکمه “Looks Good” کلیک کنید.

خودشه! شما با موفقیت رمز عبور یاهو خود را بازیابی و تغییر دادید . روی “OK، Got It” کلیک کنید تا به homepage یاهو خود بازگردید.

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *