عنوان مقاله : چگونه پسوورد فراموش شده استیم را برگردانیم؟

چگونه پسوورد فراموش شده استیم را برگردانیم؟

چگونه پسوورد فراموش شده استیم را برگردانیم؟

 

 

 

 

چگونه پسوورد فراموش شده استیم را برگردانیم؟

 

 

 

 

 

چگونه پسوورد فراموش شده استیم را برگردانیم؟…

با استفاده از یک password manager می توانید تمام پسوورد های پیچیده و دشوار را نزد خود داشته باشید و برای یادآوری یک راه عالی است که به صورت خودکار فرآیند ورود به سیستم را انجام می دهد ، در حالی که گذرواژه های شما را امن نگه می دارد. اما اگر از آن استفاده نکنید، به راحتی می توانید خود را خارج از حساب خود و تمام بازی های Steam مورد علاقه خود بیابید.

در حالی که شما واقعا نمیتوانید رمز عبور مشابه ای که استفاده می کنید را بازیابی کنید، می توانید با بازنشانی گذرواژه خود به چیزی جدید، به حساب خود بازگردید. در اینجا نحوه تغییر رمز عبور حساب Steam را خواهید دید.

 

 

ریست کردن پسوورد استیم

 

اگر از Steam برای MacOS یا Windows استفاده می کنید، در قسمت زیر نام حساب کاربری و رمز عبور خود نگاه کنید و بر روی دکمه “I Can’t Sign In” را کلیک کنید.

 

 

 

 

اگر از وب سایت Steam استفاده می کنید، به فروشگاه Steam Store مراجعه کنید و روی لینک «Login» که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

 

 

 

در صفحه ورود به سیستم، روی لینک “Forgot Your Password” کلیک کنید.

 

 

 

 

از این مرحله، مراحل برای وبسایت و برنامه دسکتاپ تقریبا یکسان است، بنابراین ما برای به پایان رساندن این روش از وبسایت استفاده خواهیم کرد.

در لیست مسائل مربوط به پشتیبانی، بر روی گزینه “I Forgot My Steam Account Name Or Password” کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

در صفحه بعد، نام حساب، آدرس ایمیل یا شماره تلفن مورد استفاده برای ورود به حساب خود را تایپ کنید و سپس روی دکمه «Search» کلیک کنید.

ریست کردن پسوورد استیم

 

 

 

 

 

اگر آنچه که تایپ کرده اید با یک حساب معتبر Steam مطابقت داشته باشید، روی دکمه «Email Verification Code To» کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا ایمیل دریافت کنید.

 

 

 

 

اگر دیگر به آن ایمیل دسترسی ندارید، می توانید بر روی گزینه “I No Longer Have Access To This Emai” کلیک کنید.

 

 

 

 

 

اگر این کار را بکنید، باید یک فرم را با جزئیات بیشتری درباره حسابتان پر کنید. برخی از این زمینه ها عبارتند از: اولین ایمیل که استفاده می کردید، شماره تلفن های مرتبط با حساب شما و روش خرید بازی ها در حساب کاربری شما. پس از ارسال این فرم، پشتیبانی Steam با جزئیات بیشتری برای بازیابی حسابتان با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

 

 

 

 

اگر شما ایمیل را در دسترس داشته باشید، این پیام می تواند چند دقیقه طول بکشد تا به شما دسترسی پیدا کند. هنگامی که شما آن را دریافت کردید، کد را از بدنه ی ایمیل کپی کنید. (و اگر پس از چند دقیقه انتظار پیامی در ایمیل دریافت نکرده اید، مطمئن شوید که پوشه spam را بررسی کرده اید.)

 

 

 

 

بازگردید به وب سایت یا برنامه Steam، کدی را که از پیام ایمیل دریافت کرده اید در قسمت ارائه شده وارد کنید و سپس دکمه «Continue» را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

بعد، روی دکمه “Change My Password” کلیک کنید.

 

 

 

 

 

رمز عبور جدید خود را وارد کنید (و آن را قوی و امن کنید)، برای تایید آن را دوباره تایپ کنید، و سپس بر روی دکمه “Change Password” کلیک کنید.

 

 

 

 

 

خودشه! شما با موفقیت رمز عبور Steam را بازیابی کردید. از اینجا میتوانید با کلیک بر روی «Sign In To Steam» با استفاده از رمز عبور جدید خود، تمام بازیهایتان را دوباره شروع کنید.

 

 

 

 

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *