تبلیغات

در صورتی که نیاز دارید تا تبلیغات اینترنتی شما در سایت نئو پی سی نمایش داده شود پیشنهاد می کنیم ابتدا این صفحه را به صورت کامل مطالعه  کنید سپس اقدام به درج آگهی در این سایت نمایید.

تبلیغات در اینترنت مزایای بیشماری دارد که خلاصه وار برخی از آنها را مرور میکنیم :

photo_2016-05-17_11-13-14

تبلیغات در نئو پی سی ارزان است!

هزینه تبلیغات در اینترنت را با هیچ رسانه دیگری نمیتوان مقایسه کرد . مقدار فضایی که برای اطلاع رسانی در اختیار شماست و تعداد بیننده بالایی که آنرا مطالعه میکند ، به نسبت هزینه های آن بسیار نا چیز است . در نظر بگیرید اگر بخواهید فضایی حدود یک صفحه A4 در یکی از نشریات آگهی بدهید چه میزان باید هزینه کنید ؟ این مقدار اطلاعات را در چند ثانیه میتوانید از تلویزیون پخش کنید؟ هزینه تخصیص یک بیلبورد به تبلیغات شما چه قدر است ؟ این هزینه را تقسیم بر تعداد بینندگان آگهی کرده تا به ارزان بودن تبلیغات اینترنتی پی ببرید …

 

تبلیغات در نئو پی سی فراگیر است!

به نظرتان در کدام نشریه یا شبکه میتوان تبلیغاتی را انجام داد تا مخاطبین متفاوتی داشته باشد ؟ روزنامه های ورزشی ، سیاسی ، علمی و …. کدام شبکه و چه ساعتی را برای پخش تیزر تلویزیونی خود بر میگزینید . در هر صورت تعداد زیادی از بینندگان و یا در حقیقت مشتریان بالقوه خود را از دست میدهید . ولی همانگونه که ذکر شد اینترنت اینگونه نیست و سلایق و اشخاص مختلفی را در بر میگیرد .

 

تبلیغات در نئو پی سی ماندگار است!

در دیگر رسانه ها شما فقط یکبار (و یا به تعداد خریداری شده) و در یک روز ( و یا به تعداد روزهای رزرو شده ) دیده میشوید ولی در اینترنت اینگونه نیست . سایت شما همه روزه میتواند دیده شود . ایمیل تبلیغاتی شما گاهی بسته به نوع و چگونگی تبلیغات ، ماه ها و حتی سالها باقی میماند.

 

تبلیغات در نئو پی سی هوشمند است!

در اینترنت میتوانید بلافاصله بازخورد تبلیغات خود را ببینید . کاربران را به عضویت در سایتتان دعوت کنید . آمار دقیق بازدید کنندگان را بدست آورید . مشخصات بازدید کنندگان را ثبت کنید و …. همه اینها در صرفه جویی در وقت و هزینه شما برای تبلیغات بسیار مناسب است .

 

تبلیغات در نئو پی سی شبانه روزی است!

چه نیرو و زمانی را صرف جوابگویی و معرفی محصولاتتان به مشتریان میکنید . چند ساعت از شبانه روز میتوانید این کار را انجام دهید . ولی سایت شما میتواند در تمام طول شبانه روز پذیرای مشتریان و بازدید کنندگان شما باشد . اطلاعات دقیقی به آنها بدهد و نظرات آنها را ثبت کند . مشتریان به راحتی و بدون هیچ مزاحمتی برای شما ، جواب سئوالات خود را گرفته و انتخاب خودرا انجام دهند .

 

تبلیغات در نئو پی سی قابل تغییر است!

هرگاه که مایل بودید میتوانید اطلاعات سایت ، ایمیلهای تبلیغاتی و بنر های خود را تغییر دهید . مواردی همچون تغییرات قیمت ، آدرس ، تلفن و … هیچ رسانه دیگری تا این اندازه انعطاف پذیر نیست .

باری ، مزایای اینترنت بسیار بیشمار و در پاره ای از اوقات آنقدر بدیهی است که از ذکر مجدد آن پرهیز میکنم . من به عنوان یک مشاور تبلیغات نه آنکه بخواهم تاثیر رسانه های دیگر را نادیده بگیرم و یا آنها را نفی کنم بلکه فقط مقایسه ای مختصر بین آنها انجام داده تاشما نیز اینترنت را جزئی از پکیج تبلیغاتی خود ببینید ….

چگونگی سفارش تبلیغات:

برای درخواست نمایش تبلیغات جدید می توانید از فرم تماس با ما (در پایین این مطلب) برای این منظور به ما پیامی ارسال کنید تا شماره حساب های سایت پی سی و همچنین اطلاعات تکمیلی برای شما ارسال شود. لازم به ذکر است که این اطلاعات به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال می شود پس در وارد کردن آن توجه کنید.

تعرفه تبلیغات در سایت نئو پی سی چه مبنایی محاسبه می شود ؟

تعرفه تبلیغات در وب سایت نئو پی سی با توجه به محل قرار گیری تبلیغات شما در سایت بستگی دارد.

قیمت پلان ها:

مکان تبلیغات  |   مدت زمان    |   قیمت (تومان)     |   توضیحات

پست ثابت           ۳۰ روز                ۳۰٫۰۰۰        تک عکس و حداکثر یک پاراگراف توضیح

ریپورتاژ آگهی       نامحدود              توافقی                     –

زیر هدر سایت      ۳۰ روز                ۳۰٫۰۰۰            بنری – ۶۰ در ۴۶۸

سمت چپ          ۳۰ روز           ۲۰٫۰۰۰           بنری – ۲۶۵ در ۲۴۰

سمت چپ         ۳۰ روز                 ۲۰٫۰۰۰            بنری – ۱۲۰ در ۲۴۰

زیر مطالب          ۳۰ روز               ۲۰٫۰۰۰             بنری – ۶۰ در ۴۶۸

سمت راست       ۳۰ روز               ۲۰٫۰۰۰            بنری – ۲۲۰ در ۱۲۰

تبلیغات متنی      ۳۰ روز                 ۷٫۰۰۰                       –

شرایط رپورتاژ آگهی:

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ما تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم ما نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۵ تصویر هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد لینک و تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

قوانین پذیرش تبلیغات در سایت پی سی :

  1. از پذیرفتن هرگونه تبلیغات سیاسی ، جنسی و مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم.
  2. در تبلیغات تصویری حداکثر حجم فایل های تصویری یا متحرک ۷۰ کیلوبایت است.
  3. بنرهای تبلیغاتی باید فقط در ۳ نوع (HTML5, Gif, Jpg) باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار ما قرار دهید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

وب سایت

پیام شما

جهت هماهنگی برای رزرو پلن ها و اطلاع از تعرفه ها با ایمیل زیر در تماس باشید:

neopc.ir@gmail.ir

دسته بندی ها:

...ایده های امروز فردای شما را خواهند ساخت...

پیوستن